Ofertă acceptată Cumpărare directă

SeqStudio ™ Cathode Buffer Container.

Număr anunț
DA22998089
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575 RON
Valoare atribuită
1.575 RON
Data publicării
10.05.2019 11:15
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.575 RON

din 1.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.