Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept de pui fara os romanesc

Număr anunț
DA23036151
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 (CUI 32224251)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,10 RON
Valoare atribuită
384,10 RON
Data publicării
15.05.2019 10:42
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,10 RON

din 384,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.