Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manipulare pian proiect "Artist in Residence" 2019

Număr anunț
DA23035264
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
Cod CPV
51511000-7 · Servicii de instalare de echipament de ridicare si de manipulare, cu exceptia ascensoarelor si a scarilor rulante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
15.05.2019 10:14
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.