Ofertă acceptată Cumpărare directă

carnati trandafir

Număr anunț
DA23033434
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE (CUI 4326647)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,88 RON
Valoare atribuită
194,88 RON
Data publicării
15.05.2019 09:08
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,88 RON

din 194,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.