Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603-M6X40 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 CHERESTEA RIND. M A/B 2000X4

Număr anunț
DA23031838
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,, Teodor Diamant" Boldesti-Scaeni (CUI 29006419)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,50 RON
Valoare atribuită
105,50 RON
Data publicării
14.05.2019 16:57
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 16:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,50 RON

din 105,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.