Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pulpe pui dezosate cu piele congelate tava
- Număr anunț
- DA23031376
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,80 RON
- Valoare atribuită
- 247,80 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:04
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,80 RON
din 247,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro