Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,8% sub estimat

Alimente

Număr anunț
DA23026360
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,80 RON
Valoare atribuită
137,40 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
14.05.2019 12:49
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,40 RON

din 155,80 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 18,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.