Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA COTTAGE CLASIC DELACO 4.5% 175g

Număr anunț
DA23024824
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
Cod CPV
15542100-0 · Cottage cheese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.695 RON
Valoare atribuită
9.695 RON
Data publicării
14.05.2019 11:57
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.695 RON

din 9.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.