Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,1% sub estimat
150G HOCHLAND ALMETTE VERDEATA/SMANTANA
- Număr anunț
- DA23030788
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216 RON
- Valoare atribuită
- 183,36 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 15:29
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
183,36 RON
din 216 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 32,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.