Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor coduri de bare Datalogic QuickScan QW2120, USB, Stand, Black
- Număr anunț
- DA23038079
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 910,80 RON
- Valoare atribuită
- 910,80 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:46
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
910,80 RON
din 910,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro