Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat
TABLOU METALIC 20x25x15 IP54/FO SFP SM SC 20 KM WDM 1.25G RX 1310/FO SFP SM SC 20 KM WDM 1.25G TX 15
- Număr anunț
- DA23035678
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.376,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.280,69 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2019 10:28
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280,69 RON
din 1.376,33 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 95,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.