Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP A-10227 10.05.2019 ITP A-13157 06.12.2018 UM 01630 Arcus

Număr anunț
DA23033238
Autoritate contractantă
U.M.01545 (CUI 4523223)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,47 RON
Valoare atribuită
276,47 RON
Data publicării
15.05.2019 08:59
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,47 RON

din 276,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.