Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MOTOCOASA+ULEI

Număr anunț
DA23029806
Autoritate contractantă
Centrul Scolar De Educatie Incluziva Ramnicu Sarat (CUI 4706514)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,01 RON
Valoare atribuită
525,01 RON
Data publicării
14.05.2019 14:51
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,01 RON

din 525,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.