Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole vestimentare vanatoresti

Număr anunț
DA23030116
Autoritate contractantă
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL COMANA R.A. (CUI RO25667302)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
18420000-9 · Accesorii vestimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040,44 RON
Valoare atribuită
2.040,44 RON
Data publicării
14.05.2019 15:01
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040,44 RON

din 2.040,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.