Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 57

Număr anunț
DA23032381
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,17 RON
Valoare atribuită
743,17 RON
Data publicării
15.05.2019 08:05
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,17 RON

din 743,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.