Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mapa conferinta A4 cu burduf si manere
- Număr anunț
- DA23031992
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.660,50 RON
- Valoare atribuită
- 19.660,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 18:40
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.660,50 RON
din 19.660,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro