Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set chiuveta inox anticalcar pentru blat plus baterie pipa flexibila, 43.5x76 cm, cuva stanga
- Număr anunț
- DA23037743
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
- Furnizor / câștigător
- ITALBOX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO13094104)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,25 RON
- Valoare atribuită
- 230,25 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:35
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,25 RON
din 230,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro