Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare “Lucrari suplimentare Camin cultural Reteag” in sat Reteag, comuna Petru Rare

Număr anunț
DA23034323
Autoritate contractantă
Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
Furnizor / câștigător
BADMAR PROIECT SRL (CUI 34746618)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
15.05.2019 09:41
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.