Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Actualizare documentatie economica - Proiect tehnic de executie
- Număr anunț
- DA23029625
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
- Furnizor / câștigător
- STAR-PROIECT SRL (CUI 18400972)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:44
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro