Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de televiziune conform oferta depusa la anuntul Nr.ADV1071830
- Număr anunț
- DA23018182
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92220000-9 · Servicii de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.587,20 RON
- Valoare atribuită
- 16.587,20 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 16:26
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.587,20 RON
din 16.587,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro