Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 6 Pahare cu picior apa Uniglass Alexander, 325 ml [3800864004780]

Număr anunț
DA23029835
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,88 RON
Valoare atribuită
110,88 RON
Data publicării
14.05.2019 14:52
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,88 RON

din 110,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.