Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica si mentenanta programe informatice

Număr anunț
DA23022674
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
Furnizor / câștigător
SOFTAGORA SRL (CUI 28193610)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
14.05.2019 10:41
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.