Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii instrumentisti pt. Festivalul "Flori din Maramures"-ed.a I-a/18 mai 2019
- Număr anunț
- DA23031946
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
- Furnizor / câștigător
- LUCI MUSIC PRODUCTION S.R.L. (CUI 35338064)
- Cod CPV
- 92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120 RON
- Valoare atribuită
- 3.120 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 18:03
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.120 RON
din 3.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro