Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rovinieta electronica vehicule categoria B, valabilitate 12 luni, auto AB 02 CRM
- Număr anunț
- DA23031317
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383,85 RON
- Valoare atribuită
- 383,85 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:00
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
383,85 RON
din 383,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro