Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE – DALI

Număr anunț
DA22991886
Autoritate contractantă
COMUNA VULPENI (CUI 4394803)
Furnizor / câștigător
NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L. (CUI 35695865)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare finală
130.000 RON
Data publicării
09.05.2019 15:20
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.