Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare-transport-incinerare deseuri

Număr anunț
DA23035579
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524000-6 · Servicii privind deseurile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
15.05.2019 10:25
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.