Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA23032200
Autoritate contractantă
SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,53 RON
Valoare atribuită
786,53 RON
Data publicării
15.05.2019 07:19
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,53 RON

din 786,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.