Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci menajeri 240l 10set
- Număr anunț
- DA23029622
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ALBA (CUI 9725118)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80 RON
- Valoare atribuită
- 80 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:44
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80 RON
din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro