Ofertă acceptată Cumpărare directă

USCATOR PROFESIONAL DE PAR CU FIXARE PE PERETE

Număr anunț
DA23010940
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036 RON
Valoare atribuită
1.036 RON
Data publicării
13.05.2019 11:55
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036 RON

din 1.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.