Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale educative

Număr anunț
DA23030553
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
Furnizor / câștigător
KREATIVITY SRL (CUI RO22531895)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.884,87 RON
Valoare atribuită
1.884,87 RON
Data publicării
14.05.2019 15:19
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.884,87 RON

din 1.884,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.