Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,0% sub estimat
CURS FORMARE PROFESIONALA IMPLEMENTAREA STANDARDELOR DE CONTROL INTERN MANAGERIAL
- Număr anunț
- DA23038398
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Galati (CUI 3126756)
- Furnizor / câștigător
- ACTUAL TRAINING SRL (CUI RO16795701)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.984 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2019 11:56
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.984 RON
din 4.800 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 816 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.