Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet conform ADV1077156 - 08.05.2019
- Număr anunț
- DA23035229
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
- Furnizor / câștigător
- DATACABLU (CUI 34858530)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.330 RON
- Valoare atribuită
- 1.330 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 10:13
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.330 RON
din 1.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro