Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bilet Avion Bucuresti-Budapesta-Bucuresti

Număr anunț
DA23032138
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
MIORIŢA LANDSCAPE TRAVEL SRL (CUI 32959814)
Cod CPV
63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.140 RON
Valoare finală
2.140 RON
Data publicării
15.05.2019 00:58
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 18:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.