Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese de schimb si consumabile pt motocoasele si drujba marca Stihl

Număr anunț
DA23027480
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
HASMAN MSN S.R.L. (CUI 38679244)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.387,25 RON
Valoare atribuită
2.387,25 RON
Data publicării
14.05.2019 13:29
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.387,25 RON

din 2.387,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.