Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER FX-10 original, conform oferta din 25.04.2019

Număr anunț
DA23034181
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,40 RON
Valoare atribuită
363,40 RON
Data publicării
15.05.2019 09:36
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,40 RON

din 363,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.