Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner compatibil pentru Xerox 3225
- Număr anunț
- DA23030262
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338 RON
- Valoare atribuită
- 338 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 15:07
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 17:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
338 RON
din 338 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro