Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER Q5950A NEGRU pentru hp 4700
- Număr anunț
- DA23030174
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 15:03
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840 RON
din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro