Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse optic 1200 DPI, cablu USB lungime 1.8 metri, MOUSE USB CABLU 1.80M 1200DPI, MOUSE 180CM

Număr anunț
DA23032440
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL PLOIESTI (CUI 17704779)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,30 RON
Valoare atribuită
151,30 RON
Data publicării
15.05.2019 08:11
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,30 RON

din 151,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.