Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem calculator + monitor si licenta win10

Număr anunț
DA23031022
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
INFOALEX SRL (CUI 17649267)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.310 RON
Valoare atribuită
3.940 RON
Data publicării
14.05.2019 15:41
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.940 RON

din 3.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.