- Număr anunț
- DA23029386
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
- Cod CPV
- 30237320-8 · Dischete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,43 RON
- Valoare atribuită
- 571,43 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:36
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
571,43 RON
din 571,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro