Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tableta Samsung Tab A T595 (2018), 10.5", Octa Core, 32GB, 4G, Negru
- Număr anunț
- DA23000731
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,88 RON
- Valoare finală
- 2.268,88 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 12:56
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.