Ofertă acceptată Cumpărare directă

spalarea si curatarea(uscata)articolelor spalarea si curatarea ( uscata)articolelor

Număr anunț
DA23012951
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA 1 DECEMBRIE BRAILA (CUI RO3105435)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.417,75 RON
Valoare atribuită
12.417,75 RON
Data publicării
13.05.2019 12:56
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.417,75 RON

din 12.417,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.