Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ORGANIZARE SPECTACOL - PIESĂ DE TEATRU - „EU AM VĂZUT-O PRIMUL”
- Număr anunț
- DA23032356
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
- Furnizor / câștigător
- BANCILA ANGANU RADU (CUI 27031394)
- Cod CPV
- 92312110-5 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.140 RON
- Valoare atribuită
- 8.140 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 08:01
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.140 RON
din 8.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro