Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,9% sub estimat

ECOBRITE SOFTENER FLORAL

Număr anunț
DA23028534
Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL BASCOV (CUI 4696976)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,32 RON
Valoare atribuită
319,78 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
14.05.2019 14:07
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,78 RON

din 347,32 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 27,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.