Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavete de uz general bumbac 100%.40 x 40 cm,30x60cm
- Număr anunț
- DA23025854
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 641,95 RON
- Valoare atribuită
- 641,95 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 12:33
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
641,95 RON
din 641,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro