Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARARE DRUMURI COMUNALE

Număr anunț
DA23034570
Autoritate contractantă
COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
Furnizor / câștigător
PODGORIA COTESTI SRL (CUI RO6216950)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.849,56 RON
Valoare atribuită
26.849,56 RON
Data publicării
15.05.2019 09:49
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.849,56 RON

din 26.849,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.