Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator stationar SORGETI PERPETUUM POWER AGM VRLA 12V - 80Ah
- Număr anunț
- DA23031930
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950 RON
- Valoare atribuită
- 950 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 17:49
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 20:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950 RON
din 950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro