Ofertă refuzată
Cumpărare directă
comanda PARTIALA produse Anunt ADV1074286 conform descriere
- Număr anunț
- DA23032785
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,74 RON
- Valoare finală
- 5.681,52 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 08:36
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.