Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificat stingatoare P6, G2 si P1 + kit trusa sanitara de prim ajutor

Număr anunț
DA23033113
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
Furnizor / câștigător
PRESTING SRL (CUI RO14046423)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539 RON
Valoare atribuită
539 RON
Data publicării
15.05.2019 08:53
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539 RON

din 539 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.