Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dozator aplicabil pe perete SM2 + Desderman Pure - ambalaj flacon 1 litru + Mikrozid AF Liquid - 1 l

Număr anunț
DA23033088
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.230 RON
Valoare atribuită
2.230 RON
Data publicării
15.05.2019 08:52
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.230 RON

din 2.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.